top of page

Atributika

Seniai seniai gūdžią žiemą, kai dar tik pradėjome nedrąsiai sportuoti miške, iškilo klausimas - o tai kur bėgti? Kur kokią geresnią trasą rasti? O šitas takelis kažkur nuves, ar už 500 m reiks apsisukti? 

Ir tada vieni iš geriausių pagalbininkų mums tapo miško žvėrys ir sniege įspausti jų pėdsakai. Kai sniegas užklodavo miško takus, žvereliai toliau mintinai naktimis jais pėdindavo, o mums rytais jau būdavo galima tais paliktais pėdsakais sekti, atrasti naujas vietas ir tuo pačiu treniruotę pasidaryti. 

 

Todėl ir dabar norime prisiminti visus tuos miško gyventojus ir įamžinti juos mūsų atributikoje. Kulautuvoje turėjome užsispyrusį šerną Kęstutį, Londono etape galėjote pasitaškyti balose su Cooperiu, Šiauliuose po trasas kaip vėjas skuodėte su elniu Aurimu. Na, o kadangi balandis jau ne už kalnų, tai Alytuje kviečiame praleisti laiką Vidzgirio šlaituose su karveliu Keršuliu.

suo1A.png

Šuo Cooperis

elnias1A-01.png

Elnias Aurimas

Miško žvėrys tampa herojais. Nuo šiol Cooperis rūpinsis savo draugais iš Penktos kojos. 5 eur nuo kiekvienų parduotų marškinėlių su šiuo herojumi keliaus kaip parama VšĮ Penkta koja globotiniams.

sernas1A-01.png

Šernas Kęstutis

Karvelis Keršulis

karvelis1A-01.png
kate1A-01.png

Katė Wakanda/Lava

Miško žvėrys tampa herojais. Nuo šiol Wakanda rūpinsis savo draugais iš Katino svajonės, kurie ją seniau pažinojo kaip Lavą. 5 eur nuo kiekvienų parduotų marškinėlių su šiuo herojumi keliaus kaip parama VšĮ Katino svajonės globotiniams.

lape1A-01 .png

Lapė Urtė

bottom of page